Opinie Klientów

Wybrane opinie naszych Klientów

Kościańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

“Jako przedsiębiorca współpracuję z Panią Mecenas Martą Zakrzewską – Byra już od blisko dziesięciu lat.
Pani Mecenas jest absolwentką dwóch aplikacji prawniczych: radcowskiej i sądowej. Dzięki temu nie tylko doskonale zna prawo materialne, ale co więcej, biegle opanowała wszystkie tajniki procedury postępowania sądowego. Cechuje ją ponadto wysoka kultura osobista i partnerski stosunek do wszystkich interesantów i reprezentowanych przez nią mandantów. Taki sam merytoryczny profesjonalizm, połączony z uprzejmością i życzliwością, prezentują wszyscy bez wyjątku pracownicy Kancelarii Radcy Prawnego Marty Zakrzewskiej – Byra.
Sprawia to, że wizyta w Kancelarii przynosi satysfakcję wszystkim potrzebującym pomocy prawnej, w tym przedsiębiorcom szukającym doradztwa w zakresie prawa gospodarczego i podatkowego, jak też osobom obciążonym poważnymi i stresującymi problemami, których rozwiązania szukają lub są zmuszeni szukać przed sądem. Każda bowiem z tych osób szybko odkrywa, że trafiła do życzliwych prawników, którzy kompetentnie i profesjonalnie są w stanie pomóc w rozwiązaniu najbardziej zawiłych problemów prawnych.”

Włodzimierz Zydorczak
, Prezes Zarządu.

Wielkopolski Oddział Wody

“Podczas kilkuletniej współpracy z Kancelarią zawsze mogłem liczyć na fachową współpracę i profesjonalne porady prawne. Pracownicy Kancelarii wykazywali przy tym dużą elastyczność. Dzięki tej współpracy mogę być spokojny o prawne aspekty funkcjonowania swojej firmy i koncentrować się na działalności stricte biznesowej.”

Wiesław Rudnicki

Business Operations Development Sp. z o.o.

“Kancelaria godna polecenia zarówno ze względu na porady prawne kompleksowo wyczerpujące zagadnienie, zgodne z intencją Klienta jak również ze względu na gwarancję wsparcia w sytuacjach, które wymagają szybkiej reakcji. Dodatkowo profesjonalny i bardzo miły personel biurowy. Wszystkie te elementy sprawiają, że Kancelaria jest wiarygodnym i godnym polecenia partnerem w zakresie obsługi prawnej.”

Anna Berczyńska
, Prezes Zarządu.

Marcin Maciejewski

“Duża skuteczność i zaangażowanie w prowadzoną sprawę niezależnie od jej wagi, profesjonalne podejście do klienta. Łatwy kontakt z kancelarią jak i z Panią Mecenas. Miła, odstresowująca atmosfera. Odnosi się wrażenie pozostawania pod profesjonalną opieką w zakresie zarówno merytorycznym jak i praktycznym. Zauważa się wkład całego serca Pani Mecenas jak i pracowników kancelarii w skuteczność ich pracy oraz wysoką kulturę. Kawa, ciastko i ciepłe słowa na rozluźnienie gratis. Kancelaria godna polecenia.”

Marcin Maciejewski
, Poznań.

Eugeniusz Czarnecki

“Bardzo polecam wszelkie usługi Pani Mecenas, sam korzystałem z usług prawniczych Kancelarii i nie zawiodłem się w moim przekonaniu miałem do czynienia z profesjonalistką.”

Eugeniusz
Czarnecki, Poznań.

Dorota Moro-Wey

“Jako klient Kancelarii, polecam z pełnym zaufaniem Panią Mecenas, Pani Marta wykazuje ogromna inteligencję i przygotowanie zawodowe, a co najważniejsze – wiem, że zależy jej na wygraniu mojej sprawy. Współpraca z Panią Mecenas jest łatwa i przyjemna. Polecam każdemu.”

Dorota Moro-Wey
, Nowy Jork, USA.

Barbara Pietrzak

“Chcę wyrazić serdeczne podziękowania dla Pani Mecenas Marty Zakrzewskiej-Byra oraz pracowników Kancelarii przy ul. Paderewskiego 8 w Poznaniu za pomoc jaką otrzymałam w długo trwającej sprawie i reprezentowanie mnie w Sądzie.
Gorąco polecam tą Kancelarię wszystkim, którzy mają lub będą mieli kłopoty natury prawnej. Wszystkie etapy mojej sprawy przebiegały bardzo sprawnie dzięki wnikliwej analizie szczegółów oraz rzetelności i życzliwości Pani Mecenas i pracowników Kancelarii. Jestem także bardzo zadowolona z łatwości w kontaktowaniu się z Panią Mecenas i Kancelarią pomimo dużej odległości dzielącej moją miejscowość od Poznania.”

Barbara Pietrzak
, Bystrzyca Kłodzka, woj.dolnośląskie.

Wiesława Kaynak

“Pani Mecenas jest rzetelną, kompetentną osobą. Profesjonalnie i konkretnie zajęła się moją sprawą. Bardzo przyjazna atmosfera. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników Kancelarii, na bieżąco jestem informowana o kolejnych etapach. Za dotychczasowa współpracę bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.”

Wiesława Kaynak
, Berlin, Niemcy.

Ewa Czarnota

“Ze wszech miar polecam usługi tej kancelarii, przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość, odpowiedzialność i miłą obsługę.”

Ewa Czarnota
, Poznań.

Wiesława Woźniak

“Bardzo dobry prawnik. Jestem z jej usług bardzo zadowolona.
W mojej opinii szczerze oddana mojej sprawie.
Przemiła osobowość i fachowe podejście do sprawy. Rzetelnie przygotowane dokumenty. Konkretna, solidna i skuteczna w działaniu.
Podbudowała mnie psychicznie. Mówi zawsze to, czego można się spodziewać w sprawie.
Naprawdę jest świetnym fachowcem. Bardzo polecam panią Mecenas. Jest świetna. Polecam!”

Wiesława Woźniak
, Pniewy.

Dommat Marcin Stachowiak

“Współpracę z Kancelaria Radcy Prawnego Pani Marty Zakrzewskiej – Byra rozpoczęliśmy w 2011 roku. Od tego czasu kancelaria systematycznie wspiera i reprezentuje moją firmę w zakresie spraw prawa cywilnego jak i karnego.
Niniejszym polecam Kancelarię jako rzetelnego partnera biznesowego, a prezentowane przez pracowników kancelarii zaangażowanie, profesjonalizm i wiedza merytoryczna gwarantuje osiągnięcie celów we wszystkich aspektach prowadzenia działalności biznesowej.”

Stachowiak Marcin
, Oborniki.
Zadzwoń 881-75-75-75
Wyślij zapytanie:

    Polityce Prywatności.