Kancelaria radcy prawnego > Obrót gospodarczy

Obrót gospodarczy

Obowiązujące przepisy prawne nakładają na przedsiębiorców liczne obowiązki. Skala problemów, towarzyszących prowadzeniu samodzielnej działalności gospodarczej, czy funkcjonowaniu w formie spółki, staje się coraz szersza i bardziej skomplikowana.

Z drugiej strony, stosowanie utrwalonych w sferze prawa handlowego instytucji, takich jak spółki osobowe i kapitałowe, daje możliwość uporządkowania struktury prowadzonej działalności, wykorzystania sprawdzonych wzorców i procedur oraz ograniczenia ryzyka przedsiębiorcy.

Nasza kancelaria specjalizuje się między innymi w następujących dziedzinach prawa związanych z obrotem gospodarczym:

Uważamy, że wcielenie w życie prostej zasady: „każdy niech robi to, na czym zna się dobrze” pozwala przeciwdziałać fikcji, że na wszystkim znamy się najlepiej. Przedsiębiorca, chcąc efektywnie kierować firmą, powinien się skupiać na decyzjach merytorycznych i strategicznych z punktu widzenia przedmiotu swojej działalności, pozostawiając szczegółowe kwestie dotyczące aspektów prawnych kompetentnym w tym zakresie podmiotom.

Zagadnienia dotyczące rejestracji spółek, przekształceń i optymalizacji własnościowej oraz problematyka umów handlowych są w sposób fachowy i kompleksowy załatwiane przez naszą Kancelarię prawną, co przyspiesza i ułatwia podejmowanie decyzji przedsiębiorcom.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy w kwestiach prawnych związanych z obrotem gospodarczym.

Współpracujemy z firmami nie tylko z Poznania.

Zadzwoń 881-75-75-75 Wyślij zapytanie:

    Polityce Prywatności.